Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wszechnica Edukacyjna

6 marca 2017 @ 17:30 - 18:30

Serdecznie zapraszamy na wykład organizowany w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

nt. „Zrób to! O roli motywacji i siły woli w zmianie”

w dniu 6 marca 2017 r. o godz. 17:30

w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy ul. Kondratowicza 20

Wykład poprowadzi Ewa Jarczewska-Gerc – doktor nauk humanistycznych, psycholog, adiunkt na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Prowadzi warsztaty, szkolenia, wykłady oraz indywidualne konsultacje psychologiczne. Specjalizuje się w psychologii motywacji, a dokładnie w:

efektywnym i wytrwałym realizowaniu celów (motywowaniu)
zarzadzaniu stresem, czasem, nastrojem, energią
treningu mentalnym.
Jest wykładowcą na studiach podyplomowych: Praktyczna psychologia motywacji. Akademia „Biegun” SWPS i Marka Kamińskiego (Trening symulacji mentalnych, Warsztaty wytrwałości i radzenia sobie ze stresem), Psychologia sprzedaży i marketingu. Akademia firmy ATLAS i SWPS oraz PPS – Praktyczna Psychologia Społeczna (Zarządzanie czasem), Firmy Rodzinne (Motywowanie pracowników), Psychodietetyka (Trening mentalny w procesie zmiany nawyków żywieniowych) i Job-coaching (Podstawy psychologii rozwojowej i motywacji). W latach 2002-2003 stypendystka w Indiana University of Pennsylvania w Stanach Zjednoczonych. Autorka książki Rola wyobrażeń w osiąganiu celów. Symulacje mentalne (2015).

„Idzie wiosna a wraz z nią chęć na zmiany. Większość ludzi zapytana czy pragnie zmian odpowiada twierdząco. Jednak, gdy dochodzi do momentu realizacji działania i trzeba podjąć wysiłek, wiele osób szybko się poddaje i rezygnuje ze swojej szansy. O tym jak się zmotywować i skąd czerpać energię konieczną do działania dowiedzą się Państwo podczas wykładu. Zapraszam!”
dr Ewa Jarczewska-Gerc

Szczegóły

Data:
6 marca 2017
Godzina:
17:30 - 18:30