Każde dziecko ma prawo nie tylko do nauki,
ale także do sukcesu na miarę swoich możliwości
M. Grzegorzewska

image01

Dzieci są jak płatki śniegu -
każde z nich niepowtarzalne, wyjątkowe...
Autor nieznany

image02

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sfery Świata

Styczeń 21 @ 17:30 - 19:30

Serdecznie zapraszamy na popularnonaukowy spektakl multimedialny dr Andrzeja Boczarowskiego pn. „Sfery Świata” w dniu 21 stycznia 2019 r. o godz. 17:30.

Dr Andrzej Boczarowski na stałe związany jest z Uniwersytetem Śląskim oraz Stowarzyszeniem Delta. Z zawodu jest paleontologiem, geologiem, kustoszem muzealnym, grafikiem i programistą. Łącząc te zainteresowania, zajmuje się rekonstrukcjami kopalnych organizmów i ich środowisk naturalnych na potrzeby wydawnictw, filmu, telewizji, muzeów i parków tematycznych (m.in. projektant i współtwórca JuraParków i muzeów dotyczących prehistorii w Polsce i w innych krajach – Bałtów, Krasiejów, Solec Kujawski i w USA – Moab Giants, Moab, Utah).
Jako nauczyciel z powołania efekty swoich prac chętnie przedstawia w formie prezentacji multimedialnych. Na jego wykładach słuchacze mogą zetknąć się z najnowszymi danymi dotyczącymi ewolucji materii od powstania Wszechświata do pojawienia się człowieka.

Dwugodzinny pokaz „Sfery Świata” to jeden z najniezwyklejszych pokazów popularnonaukowych, podsumowujący całą wiedzę przyrodniczą. Odkrywający przed widzami m.in. mikro- i makrokosmos oraz cztery wymiary rzeczywistości.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 stycznia 2019 r. na adres e-mail: kskrzypczak@targowek.waw.pl.

Szczegóły

Data:
Styczeń 21
Czas:
17:30 - 19:30