im. Macieja Aleksego Dawidowskiego “ALKA” w Warszawie

ul. Samarytanka 11 A

03 – 592 Warszawa

(0 22) 679 14 45

telefon / fax

Wszechnica Edukacyjna Targówka – 25.10.2021r. godz. 18.00 online

Zapraszamy 25 października o godz. 18.00 na wykład online Agnieszki Magdar pt. „Koniec narzekania to początek działania – jak motywować współczesne dzieci?”

Agnieszka Magdar

  • nauczyciel, coach,  trener rozwoju osobistego, efektywnej nauki i motywacji;
  • praktyk koncepcji edukacyjnych – POZASCHEMATEM i Świadomego Rodzicielstwa w Instytucie Świadomego Rodzicielstwa i Edukacji Magdaleny Wiatrowskiej https://www.familypower.edu.pl/
  • certyfikowany Edukator Rodzicielstwa Pozytywnej Dyscypliny;
  • promotor metody wychowawczej Connect & Follow – połączenie i podążanie oraz owocnych relacji opartych na dialogu i świadomym rodzicielstwie.
  • prowadzi szkolenia dla nauczycieli, rodziców, dzieci i nastolatków;
  • nieustannie rozwija swoje kompetencje, gdyż wie, że relacja rodzic – dziecko jest najsubtelniejszym i jednocześnie najmocniejszym fundamentem naszej egzystencji na Ziemi, gdyż od niej zależy czy człowiekowi w życiu będzie się żyło ,,jakoś tam’’ czy będzie w nim obecna jakość. Budzi rodziców do odkrywania potencjału swoich dzieci zapisanych w ich esencji oraz uczy ich możliwości połączeń z nimi. Pokazuje, jak przez świadomość można być jeszcze lepszym rodzicem.

Słowo wstępu od autorki:

„Kto pracuje i wychowuje dziś dzieci – młodzież  to wie, jakie to wyzwanie, aby zachęcić młode pokolenie do działania i współpracy na polu edukacji. Na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że dzieci są leniwe i bardzo niechętne, jednak pod oporem, buntem, negacją kryje się nie tylko bardzo ważny przekaz, jaki chcą tym zachowaniem wypowiedzieć, ale też klucz dostępu do ich potrzeb i mocy, jaką w sobie mają, która czeka tylko na pozwolenie do działania i eksplorowania”.
Podczas wykładu poddamy się refleksji – oraz odpowiemy na pytania – na temat:

  • W jaki sposób dotrzeć do dzieci, młodzieży i w naturalny sposób uruchomić w nich potrzeby rozwoju i wzrostu oraz obudzić w nich poczucie sprawstwa i odpowiedzialności do działania?
  • skutecznych metod oddziaływania – wspierania dziś dzieci i młodzieży w ich rozwoju i edukacji.

Zgłoszenie na wykład poprzez formularz Microsoft Forms: https://tiny.pl/994pb

Skip to content