Każde dziecko ma prawo nie tylko do nauki,
ale także do sukcesu na miarę swoich możliwości
M. Grzegorzewska

image01

Dzieci są jak płatki śniegu -
każde z nich niepowtarzalne, wyjątkowe...
Autor nieznany

image02

Nauczyciele

Dyrektor – p. Ewa Gałązka

Wicedyrektorzy: p. Janina Gadzicka, p. Anna Murmuchamiatow, p. Ilona Odziemczyk

Wychowawcy klas:

klasa 1a – p. Lidia Hapanowicz
Klasa 1b – p. Lidia Malecka
Klasa 1c – p. Justyna Sak

Klasa 2a – p. Katarzyna Bączyk
Klasa 2b – p. Barbara Reimer
Klasa 2c – p. Weronika Szymczak
Klasa 2d – p. Joanna Łukomska

kl. 3a – p. Aldona Moskwa
kl. 3b – p. Jolanta Rudowska
kl. 3c – p. Dorota Lew-Mirska
kl. 3d – p. Wiesława Jasińska
kl. 3e – p. Anna Szulim

kl. 4a – p. Tomasz Mędrykowski /wychowanie fizyczne/
kl. 4b – p. Marzena Zieleniewska /język angielski/
kl. 4c – p. Justyna Dybkowska /matematyka/
kl. 4d – p. Ewa Łosicka /matematyka/
kl. 4e – p. Joanna Urbanik /przyroda/
kl. 4f – p. Marta Piłkowska /język angielski i język hiszpański/
kl. 4g – p. Monika Zbrzeźniak /plastyka/
kl. 4h – p. Agnieszka Chudzik /język polski/

kl. 5a – p. Anna Bartoszewska /wychowanie fizyczne/
kl. 5b – p. Dominik Kupiński /wychowanie fizyczne/
kl. 5c – p. Ewa Tadrzak /matematyka/
kl. 5d – p. Paulina Kokocińska /wychowanie fizyczne/
kl. 5e – p. Lidia Liberadzka /historia/
kl. 5f – p. Marlena Goleń /język angielski/

kl. 6a – p. Justyna Bajerczak /technika/
kl. 6b – p. Olga Ostrowska /język polski/
kl. 6c – p. Anna Dąbrowska /matematyka/
kl. 6d – p. Jolanta Oliwa /matematyka/
kl. 6e – p. Joanna Okoń-Szygenda /język angielski/

kl. 7a – p. Anna Jaczewska /język polski/
kl. 7b – p. Agnieszka Krasnodębska /wychowanie fizyczne/
kl. 7c – p. Sylwia Mędrzycka /język polski/
kl. 7d – p. Jolanta Borowiecka /przyroda/
kl. 7e – p. Ewa Kotz /język angielski/

kl. 8a – p. Magdalena Habza /muzyka/
kl. 8b – p. Teresa Syguła /język angielski/
kl. 8c – p. Marzena Łączyńska /przyroda/
kl. 8d – p. Ewa Sikora /fizyka/

Nauczyciele:

p. Urszula Chuda – religia
p. Ewa Dudek – religia
p. Justyna Dybkowska – matematyka
p. Marta Jaszczur – język angielski
p. Artur Jóźwiak – informatyka
p. Magdalena Kalicka – matematyka
p. Agnieszka Kozińska – geografia
p. Natalia Łukomska – język polski
p. Agnieszka Meksuła – wiedza o społeczeństwie
s.Jolanta Mischke – religia
p. Monika Piśkorska – wychowanie do życia w rodzinie
p. Piotr Podolak – informatyka
p. Karolina Rozbiewska – informatyka
p. Violetta Sattarov – historia
p. Aldona Stępień – etyka

Nauczyciele-wychowawcy świetlicy szkolnej:

p. Agnieszka Duda-Ambroziak – kierownik świetlicy
p. Anna Januszko
p. Izabela Mech
p. Anieszka Najgrodzka
p. Anna Niemira
p. Karolina Szymkowiak

Nauczyciele bibliotekarze:

p. Ewa Jaszczur
p. Jolanta Kasprzak
p. Lidia Liberadzka