Każde dziecko ma prawo nie tylko do nauki,
ale także do sukcesu na miarę swoich możliwości
M. Grzegorzewska

image01

Dzieci są jak płatki śniegu -
każde z nich niepowtarzalne, wyjątkowe...
Autor nieznany

image02

Sukcesy klas 3

Sukcesy klas trzecich w roku szk. 2013/2014:

 

Krzysztof Gębicki z kl. 3d zdobył tytuł Eksperta w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia

Szymon Grochowski z kl. 3c zdobył tytuł Eksperta w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia

Krzysztof  Mazurek z kl. 3d zdobył III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym  pt. „Mały Pitagoras” i dostał się do finału warszawskiego

Nina Kącka  z kl. 3c zdobyła III miejsce w szkolnym konkursie  pt. „Zwiastuny wiosny”

Julia Korzeniewska z kl. 3d zdobyła II miejsce w szkolnym konkursie

pt. „Zwiastuny wiosny”

Klara Kucharska  z kl. 3c zdobyła I miejsce w Szkolnym Konkursie pt.  „Zwiastuny wiosny”

Maja Dimitrow z kl.3c zdobyła  III miejsce w Dzielnicowych Zawodach Sportowych (skok w dal)

Olga Grochowska  z kl.3c zdobyła III miejsce w Dzielnicowyc Zawodach Sportowych (bieg na 200m)

Natalia Czerniszowa z kl. 3d zdobyła III miejsce w Dzielnicowych Zawodach Sportowych ( bieg na 60m)

Ada Fijołek z kl. 3b , Paulina Hoppe z kl. 3a 

 Zdobyły I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Ekologicznym pt. „Mali ekolodzy”

Klara Kucharska z kl. 3c, Karolina Skurzak z kl. 3d,  Paulina Hoppe z kl.  3a

Zdobyły II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Ekologicznym, Quiz Wiedzy Ekologicznej

Agata Misiak z kl. 3e  zdobyła I miejscewDzielnicowy Konkursie  Pięknego Czytania

Hanna Nyk  z kl. 3d zdobyła wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Czytelniczym. Czytaj i śmiej się pt. „Przygody Mikołajka”

Aleksandra Styś z kl. 3d zdobyła wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Czytelniczym. Czytaj i śmiej się pt. „Przygody Mikołajka”

Michał Jarosławski z kl. 3c zdobył  II miejsce w Dzielnicowym Konkursie na Bajkę Rodziną

Cała klasa 3c zdobyła I miejsce w Warszawskim Konkursie Robo-Sportowiec

Agata Misiak  z kl. 3e  zdobyła I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Poezji Patriotycznej

Karolina Skurzak z kl.3d zdobyła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym pt. „Mistrz ortografii”  oraz zajęła IV miejsce w finale warszawskim

Cała klasa 3d zdobyła wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie na Kwiatowy ogródek

Agata Misiak z kl. 3e  zdobyła I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literowania w Języku Angielskim „A sheep on a ship”

Krystian Golecki z kl. 3d zdobył III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literowania w Języku Angielskim „A sheep on a ship

Zuzanna Gruczek z kl.3b zdobyła wyróżnienie w Biblijnym Konkursie Edi

Mikołaj Czarnecki z kl.3b zdobył wyróżnienie w Biblijnym Konkursie Edi

Agata Misiak z kl.3e zdobyła I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim w ramach X Dzielnicowych Dni Papieskich

Agata Misiak z kl.3e zdobyła I miejsce  w V Ogólnopolskim  Konkursie Wokalno – Recytatorski Poezji K.I. Gałczyńskiego , „Ojczyzną moją jest muzyka…”

Agata Misiak z kl.3e zdobyła II miejsce  w Dzielnicowym  Konkursie Recytatorskim pt. „Polskie wiersze i wierszyki, które łamią nam języki”

Agata Misiak z kl.3e zdobyła tytuł finalistki w  Ogólnopolskim  Konkursie Polonistycznym „Z poprawną polszczyzną na co dzień” i w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym „Z ortografią na co dzień”

Agata Misiak z kl.3e zdobyła tytuł finalistki w Wojewódzkim  Konkursie Recytatorskim- Polskiej Poezji Patriotycznej „Witaj majowa jutrzenko”

Nelly Wrzodak i Julia Korzeniewska z kl. 3d zdobyły wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie na Kwiatowy ogródek

Amelia Melson z kl.3c zajęła II miejsce w konkursie piosenka w j. angielskim

Krzysztof Budnik z kl. 3b zdobył wyróżnienie w Konkursie Logicznego Myślenia

Filip Danilczuk z kl.3b zdobył wyróżnienie w Dzielnicowym  Konkursie Recytatorskim pt. „Polskie wiersze i wierszyki, które łamią nam języki”

Krzysztof Mazurek , Krystian Golecki, Pola Sieradzka, Krzysztof Gębicki , Antonina Pietrzak , Karolina Skurzak z kl. 3d zajęli III miejsce w konkursie matematycznym  Logicznego Myślenia

Gabriela Makowska z kl. 3d zdobyła I miejsce w Dzielnicowym Konkursie pt. „Mój ulubiony miś”

Maksymilian Mandas z kl. 3b zdobył wyróżnienie w konkursie ortograficznym

Jan Turek z kl.3b zdobył wyróżnienie w konkursie matematycznym „Mały Pitagoras”