Każde dziecko ma prawo nie tylko do nauki,
ale także do sukcesu na miarę swoich możliwości
M. Grzegorzewska

image01

Dzieci są jak płatki śniegu -
każde z nich niepowtarzalne, wyjątkowe...
Autor nieznany

image02

NASZE SUKCESY 2013/2014

Klasa Imię i nazwisko ucznia Rodzaj konkursu Uzyskany tytuł Nauczyciel/przedmiot

6a Z.Ogonek, A.Brzezińska,J. Łabuz Konkurs wiedzy o Elsnerze III miejsce A.Nasalska/muzyka
6a Z.Ogonek Z matematyką przez życie II miejsce J.Gadzicka/matematyka
6b Ł.Kiciński Z matematyką przez życie II miejsce J.Gadzicka/matematyka
5e K.Zboina Z matematyką przez życie II miejsce J.Gadzicka/matematyka
4c J.Stefan Z matematyką przez życie wyróżnienie A.Dąbrowska/matematyka
2d A.Stando ,,Poprawna polszczyzna’’, ,,Poprawna ortografia’’ J.Urbanik/edukacja wczesnoszkolna
6a Z.Ogonek Konkurs kuratoryjny z języka polskiego i matematyki Laureatka S.Mędrzycka-Zaręba/j.polski
5d F.Sapiński ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień’’ Finalista S.Mędrzycka-Zaręba/j.polski
4a J.Drażan Konkurs Matematyczny MIKS J.Oliwa/matematyka
4c M.Dąbrowski Konkurs Matematyczny MIKS A.Dąbrowska/matematyka
5d M.Sokołowska Konkurs Matematyczny MIKS J.Oliwa/matematyka
5e M.Marszko, K,Zboina Konkurs Matematyczny MIKS J.Oliwa/matematyka
6a Z.Ogonek Konkurs Matematyczny MIKS J.Gadzicka/matematyka
6b Ł.Kiciński, R.Safaryn Konkurs Matematyczny MIKS J.Gadzicka/matematyka
6c N.Ratajczak, J.Strzelczyk ,,Z ortografią na co dzień’’ A.Gałach/j.polski
5e A.Fijołek ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień’’ A.Gałach/j.polski
6c N.Ratajczak Konkurs Polonistyczny Finalistka A.Gałach/j.polski
2a O.Wójcik Konkurs,, Plus-Minus’’ Laureatka L.Hapanowicz
2b Z.Tyszkiewicz Konkurs,, Plus-Minus’’, ,,Konkurs czytelniczy’’ wyróżnienie
5a O.Nowina-Konopka ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień’’ A.Jaczewska/j.polski
3e A.Misiak Ogólnopolski Konkurs Poetycki K.Gałczyńskiego
,,Z poprawną polszczyzną na co dzień’’ I miejsce

finalistka
6b M.Biernacka ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień’’ A.Jaczewska/j.polski
4b G.Walecka ,,Magia lektur’’ O.Ostrowska/j.polski
3b Z.Gruczek Ogólnopolski Konkurs ,,Biblia i Przypowieści’’ wyróżnienie s.B.Nowecka/religia
3e A.Misiak Dzielnicowy Konkurs ,,Jan Paweł II-Papież Dialogu’’ I miejsce J.Noszczak/religia
2d A.Dadura Konkurs,,Na najpiękniejszy różaniec’’ I miejsce s.B.Nowecka/religia
0b S.Roguski Konkurs,,Na najpiękniejszy różaniec’’ II miejsce J.Noszczak/religia
4c R.Dadura Konkurs,,Na najpiękniejszy różaniec’’ I miejsce M.Szulc/religia
5d J.Kaflik Konkurs,,Na najpiękniejszy różaniec’’ II miejsce s.B.Nowecka/religia
6b J.Słodowska Konkurs,,Na najpiękniejszy różaniec’’ III miejsce M.Szulc/religia
2b K.Tarapata Konkurs,,Na najpiękniejszy różaniec’’ III miejsce s.B.Nowecka/religia
0c K.Słodowska Konkurs,,Na najpiękniejszy różaniec’’ III miejsce J.Noszczak/religia
1e K.Kurpiewski Dzielnicowy Konkurs Plastyczny ,,Bohaterowie wiersza J.Tuwima wyróżnienie A.Szulim
1e B.Szymański Dzielnicowy Konkurs plastyczny ,,Miś na wakacjach’’ III miejsce A.Szulim
3b N.Marczuk Ogólnopolski Konkurs ,,Sheep on the ship’’ 5 miejsce E.Kotz, D.Majsterek/j.angielski
3e A.Misiak Olimpiada Warszawska z Języka Angielskiego finalista E.Kotz, M.Cichocka/j.angielski
4b K.Srokosz, G.Walecka, I.Banuslka, Olimpiada Warszawska z Języka Angielskiego laureat E.Kotz, M.Cichocka/j.angielski
4d M.Dadura, Z.Oracz Olimpiada Warszawska z Języka Angielskiego E.Kotz, M.Cichocka/j.angielski
5 I.Fijołek, K.Molenda, J.Gawroński, S.Ostaszewski, M.Sokołowska, A.Nowina-Konopka, J.Szczepaniak, K.Hartman, M.Marszko Olimpiada Warszawska z Języka Angielskiego laureat E.Kotz, M.Cichocka/j.angielski
6a Z.Ogonek Olimpiada Warszawska z Języka Angielskiego Laureat E.Kotz.j.angielski
6b K.Jaczewska Olimpiada Warszawska z Języka Angielskiego Laureat E.Kotz.j.angielski
6a Z.Ogonek ,,Havefun with Maths’’ I miejsce D.Majsterek, E.Kotz/j.angielski
6b K.Zdanowicz ,,Havefun with Maths’’ finalista D.Majsterek, E.Kotz/j.angielski
5b J.Gawroński Ogólnopolski Konkurs ,,Sheep on the ship’’ finalista D.Majsterek/j.angielski
6a Z.Ogonek Konkurs Przedmiotowy MKO z matematyki Laureat J.Gadzicka/matematyka
6a Z.Ogonek XVIII Międzynarodowe Mistrzostwa w Grach Matematycznych i Logicznych J.Gadzicka/matematyka
6a Z.Ogonek Bielański Konkurs Matematyczny J.Gadzicka/matematyka
6c N.Ratajczak Bielański Konkurs Matematyczny J.Gadzicka/matematyka
6b P.Safaryn, Ł.Kiciński, K.Zdanowicz Bielański Konkurs Matematyczny J.Gadzicka/matematyka
6c D.Gąsior Wrocławski Portal Matematyczny. Liga Zadaniowa J.Gadzicka/matematyka
6a Z.Ogonek Wrocławski Portal Matematyczny. Liga Zadaniowa J.Gadzicka/matematyka
6b M.Siemieński Wrocławski Portal Matematyczny. Liga Zadaniowa J.Gadzicka/matematyka
2e A.Kun, A.Sajewicz, A.Stańczak, F.Popielarski, F.Sikorski, G.Dolińska, J.Miąsko, J.Maciak, M.Szadkowska, O.Miąsko, Sz.Stroik, Sz. Tymosiak, Z.Czapska, Z.Sapińska, Z.Jaczyńska, Z.Kamińska ,,Z poprawną polszczyzną na co dzień’’ J.Sak
2e Z.Pietraszek, Sz. Tymosiak Z poprawną ortografią na co dzień J.Sak