Każde dziecko ma prawo nie tylko do nauki,
ale także do sukcesu na miarę swoich możliwości
M. Grzegorzewska

image01

Dzieci są jak płatki śniegu -
każde z nich niepowtarzalne, wyjątkowe...
Autor nieznany

image02

Nauczyciele

Dyrektor – p. Ewa Gałązka

Wicedyrektorzy: p. Janina Gadzicka, p. Anna Murmuchamiatow, p. Ilona Odziemczyk

Wychowawcy klas:

klasa 1a – p. Katarzyna Bączyk
Klasa 1b – p. Barbara Reimer
Klasa 1c – p. Weronika Szymczak
Klasa 1d – p. Joanna Łukomska

Klasa 2a – p. Aldona Moskwa
Klasa 2b – p. Jolanta Rudowska
Klasa 2c – p. Dorota Lew-Mirska
Klasa 2d – p. Wiesława Jasińska
Klasa 2e – p. Anna Szulim

kl. 3a – p. Katarzyna Rutowicz
kl. 3b – p. Agnieszka Obrycka-Żurawska
kl. 3c – p. Katarzyna Augustyniak
kl. 3d – p. Monika Mikcińska
kl. 3e – p. Karolina Szymkowiak
kl. 3f – p. Joanna Urbanik
kl. 3g – p. Elżbieta Markowska
kl. 3h – p. Lidia Hapanowicz
kl. 3i – p. Lidia Malecka

kl. 4a – p. Anna Bartoszewska /wychowanie fizyczne/
kl. 4b – p. Barbara Karłowska /przyroda/
kl. 4c – p.Ewa Tadrzak /matematyka/
kl. 4d – p. Anna Wirtek /informatyka/
kl. 4e – p. Lidia Liberadzka /historia/
kl. 4f – p. Marlena Goleń /język angielski/

kl. 5a – p. Justyna Bajerczak /plastyka/
kl. 5b – p. Olga Ostrowska /język polski/
kl. 5c – p. Anna Dąbrowska /matematyka/
kl. 5d – p. Jolanta Oliwa /matematyka

kl. 6a – p. Anna Jaczewska /język polski/
kl. 6b – p. Agnieszka Krasnodębska /wychowanie fizyczne/
kl. 6c – p. Sylwia Mędrzycka /język polski/
kl. 6d – p. Jolanta Borowiecka /przyroda/
kl. 6e – p. Ewa Kotz /język angielski/

kl. 7a – p. Magdalena Habza /muzyka/
kl. 7b – p. Teresa Syguła /język angielski/
kl. 7c – p. Marzena Łączyńska /przyroda/
kl. 7d – p. Katarzyna Tabęcka-Szydłowska /przyroda/

Nauczyciele:

p. Marta Cichocka – język angielski
p. Ewa Dudek – religia
p. Artur Jóźwiak – informatyka
p. Agnieszka Krasnodębska – w – f
p. Dominik Kupiński – w – f
p. Ewa Łosicka – matematyka
p. Natalia Łukomska – jezyk polski
p. Dorota Majsterek – język angielski
p. Tomasz Mędrykowski – w-f
s.Jolanta Mischke – religia
p. Aldona Stępień – etyka
p. Monika Zbrzeźniak – plastyka

Nauczyciele-wychowawcy świetlicy szkolnej:

p. Agnieszka Duda-Ambroziak – kierownik świetlicy
p. Izabela Dybkowska
p. Anna Jędrych
p. Anna Januszko
p. Izabela Mech
p. Anna Niemira

Nauczyciele bibliotekarze:

p. Ewa Jaszczur
p. Jolanta Kasprzak
p. Lidia Liberadzka