Każde dziecko ma prawo nie tylko do nauki,
ale także do sukcesu na miarę swoich możliwości
M. Grzegorzewska

image01

Dzieci są jak płatki śniegu -
każde z nich niepowtarzalne, wyjątkowe...
Autor nieznany

image02

KONKURSY MATEMATYCZNE 2013/2014

I. Warszawski Konkurs Matematyczny „Z MATEMATYKĄ PRZEZ ŻYCIE”
Zboina Konrad 5e – I miejsce
Ogonek Zofia 6a – II miejsce
Kiciński Łukasz 6b – II miejsce
Stefan Julian 4c – wyróżnienie
II. MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

Stefan Julian kl.4c – wyróżnienie
Wilomski Jan kl.4d – wyróżnienie
Staniszewski Michał kl.4c – wyróżnienie
Szarek Aleksandra kl.4d – wyróżnienie
Dąbrowski Maksymilian kl.4c – wyróżnienie
Drażan Kuba kl.4a – wyróżnienie
Dadura Rafał kl.4d – wyróżnienie
Sokołowska Monika kl.5 – wyróżnienie
Szczepaniak Jakub kl.5 – wyróżnienie
Zboina Konrad kl.5e – wyróżnienie
Jadczak Helena kl.5e – wyróżnienie
Ostaszewski Stanisław kl.5 – wyróżnienie
Srokosz Kaja kl.4b – wyróżnienie
Hartman Kamil kl. 5 – wyróżnienie
Zdanowicz Krzysztof kl.6 – wynik bardzo dobry
Ogonek Zofia kl.6a – wyróżnienie
Gąsior Dominik kl.6 – wyróżnienie
Łabuz Justyna kl.6 – wyróżnienie

III. OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA
Piestrak Igor – laureat
Łabuz Justyna – laureat
Plichta Piotr – laureat
Marczak Anna – laureat
Ogonek Zofia – laureat
Ostaszewski Stanisław – laureat
Gąsior Dominik – laureat
Szczepaniak Jakub – laureat
Plichta Mateusz – wyróżnienie
Lipińska Marta – wyróżnienie
Stefan Julian – wyróżnienie
Gawroński Jan – wyróżnienie
Srokosz Kaja – wyróżnienie
Wasilewska Nina – wyróżnienie
Brzezińska Adrianna – wyróżnienie
Kiciński Łukasz – wyróżnienie
Sokołowska Monika – wyróżnienie
Siemieński Marcin – wyróżnienie
Hartman Kamil – wyróżnienie

IV. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY EDI PANDA z matematyki
Staniszewski Michał kl.4c – laureat
Józwik Kamil kl.4b – wyróżnienie

V. Ogólnopolski konkurs ALBS 2014 z matematyki
Klasa IV
Wilomski Jan – laureat
Staniszewski Michał – laureat
Plichta Mateusz – laureat
Drażan Kuba – laureat
Oracz Zofia – laureatka
Ciepłowski Wiktor – wyróżnienie
Józwik Kamil – wyróżnienie
Dadura Rafał – wyróżnienie
Domańska Natalia – wyróżnienie
Klasa V
Sokołowska Monika – laureatka
Srokosz Kaja – laureatka
Szczepaniak Jakub – laureat
Gawroński Jan – laureat
Zboina Konrad – wyróżnienie
Król Anna – wyróżnienie
Hartman Kamil – wyróżnienie
Klasa VI
Plichta Poitr – laureat
Kiciński Łukasz – laureat
Ogonek Zofia – laureatka
Siemieński Marcin – laureat
Piestrak Igor – laureat
Gąsior Dominik – laureat
Gardzielik Zuzanna – wyróżnienie
Safaryn Piotr – wyróżnienie
Brzezińska Adrianna – wyróżnienie
Łabuz Justyna – wyróżnienie
Grabowska Zuzanna – wyróżnienie
Zdanowicz Krzysztof – wyróżnienie
Marczak Anna – wyróżnienie
Lipińska Marta – wyróżnienie